» »

A1 ULTRA

A1 ULTRA

««
13 / 13
»
»»

blackmack ::

Kaj ta ULTRA uporablja CG-NAT in ni možno forwardat portov? Je kdo to reševal? Z njihovim HD si težko kaj pomagaš?

Daniel ::

Verjetno rabiš statični IP.

SpEkTr ::

Zanima me, ali ima še kdo posebno ceno iz tistega prvega testnega obdobje 2 leti nazaj? Meni je sedaj poteklo in so mi direkt vžgali max tarifo, kar pa se seveda ne strinjam.
lp Dejan

scythe ::

Težka bo za popust, če boš že dobil, boš dobil max -20% na 2 lete. Jaz sem na koncu obdržal samo A1 Ultra internet brez vezave, ostalo sem vrnil.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

SpEkTr ::

scythe je izjavil:

Težka bo za popust, če boš že dobil, boš dobil max -20% na 2 lete. Jaz sem na koncu obdržal samo A1 Ultra internet brez vezave, ostalo sem vrnil.


Ok, hvala za info.
lp Dejan

kaspet ::

Tudi meni potekla enoletna promocijska cena Ultre in so usekali polno ceno s televizijo = 54EUR

Sedaj bom prešaltal samo na HOT Giga neomejeni paket interneta (promocija z vezavo na drug HOT paket je 9.99EUR/30 dni) s hitrostjo LTE 150/50 Mbit/s = po preneseni količini 1 TB se sicer hitrost zmanjša na 5/2 Mbit/s.
- doplačilo statični IP (opcija Statični IP = zakup za 360 dni = 24 EUR --> 2 EUR/mesec)
- doplačilo 5G+ 1000/200 Mbit/s

Še vedno ugodno skupaj 14EUR/mesec

Glede 5G CPE enote imam Askey RTL6300 zunanji modem in ga ne vrnem na A1 (kar mi zaračunajo 285 EUR po ceniku).

Sem kaj spregledal?
Kaka druga dobra ideja za 5G zunanjo CPE ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kaspet ()

SpEkTr ::

Ja, 20% popusta dajo na obstoječi paket, ob vezavi seveda. So šle pa cene paketov - če gledam te nove maxi pakete - kar navzgor, tako da se mogoče na nek način splača obdržat. Novi vidim, razen najdražjega nimajo notri vljučenega (vsaj neomejeno časa ne) voyo in zamik.
lp Dejan

kaspet ::

Ja, voyo in časovni zamik sta bila v na začetku v prvem/edinem paketu Ultra net + Tv vključena, sedaj pa je doplačilo.

Samo internet - paket A1 Ultra Net Maxi = 35 €/mes. - 20% (ob vezavi) = 28 €/mes.

Za nove naročnike pa je promocija 20 €/mes. (za prvo leto ob vezavi za 2 leti).

Pri HOT pa je mobilni internet paket HOT Giga neomejeni za 15 €/mes., če ga pa ga vežeš na drug HOT paket je 9.99 €/mes.
Tu je še dodatek (če rabiš) za povišane hitrosti 5G+ = 2 €/mes.
Statični IP pa itak vsi zaračunavajo 1-2 €/mes. - odvisno od paketa.

Tako da po računici po preteku promocijske Ultre sedaj odhajam na HOT Giga neomejeni ... HOT omrežje pa je itak na A1

Da ne bo pomote - A1 Ultra net mi je super delal celotno obdobje od testnega obdobja do sedaj - skoraj 1,5 leta.
Imam pa sicer fiksni T-2 paket na VDSL (12/1 Mbit/s) (v LJ, ker ni možnosti optike) s televizijo, za "improved" internet pa sem uporabljal A1 Ultra 5G.

scythe ::

Cene so šle konkretno gor, nimaš kaj. Zato sem obdržal A1 Ultra internet za 26.99€, povezava je tud super hitra.


Meni ostaja na Telekom Naj C paketu skor 85% podatkov mesečno, če bi vzel dodatno sim za prenos podatkov, potem bi me prišlo cca 11.99€. Samo rabil bi zunanjo 5G enoto.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom hibridni modem - izkušnje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
17237670 (736) zlabra
»

kater 5g modem (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
795085 (648) nenno80
»

A1 Ultra net

Oddelek: Pomoč in nasveti
142039 (1362) Patrik0
»

težave z internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
171763 (1138) Voluharr
»

Carrier Aggregation

Oddelek: Omrežja in internet
183781 (3034) rofl_1

Več podobnih tem